fbpx

Лідери G7 ухвалили заяву про російську енергетику

Головна Сторінка » Лідери G7 ухвалили заяву про російську енергетику

На саміті в Японії лідери країн “Великої сімки” ухвалили план протидії ризикам, які несе російське “озброєння енергетики”.

У своїй заяві лідери G7 рішуче виступили проти того, що Росія використовує енергетичну й економічну залежність деяких країн, повідомляє CNN.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: G7 оголосила про плани обмежити торгівлю алмазами з Росією

“Ми будемо працювати разом, щоб гарантувати, що спроби використати економічну залежність як зброю, змушуючи членів G7 і наших партнерів, включаючи малі економіки, підкорятися, зазнають невдачі і зіткнуться з наслідками”, ‒ йдеться в заяві.

Видання нагадує, що Москву вже давно звинувачують в “озброєнні” енергетики, а також маніпулюванні цінами й постачанням для отримання політичних важелів впливу.

Лідери країн “Великої сімки” на саміті у Японії заявили, що забезпечили Україні необхідну бюджетну підтримку на нинішній рік та на початок наступного. Лідери G7 також підтвердили своє зобов’язання надавати фінансову та військову підтримку Україні у її боротьбі проти Росії.

Президент України Володимир Зеленський 20 травня прибув до Японії. Він, зокрема, анонсував участь у саміті лідерів “Великої сімки”.

Generated by Feedzy