fbpx

Лист американського солдата доставили з затримкою в 76 років

Головна Сторінка » Лист американського солдата доставили з затримкою в 76 років

Лист, надісланий американським солдатом, який дислокувався в Німеччині, до матері в США доставили через 76 років після того, як надіслали.

Сержант армії Джон Гонсалвес, якому тоді було 22 роки, написав матері у грудні 1945 року, після завершення Другої світової війни. Лист знайшли в поштовій службі США в Піттсбурзі. Про це пише The Guardian.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Теплохід із пораненими і біженцями затонув за кілька хвилини

“Дорога мамо, нині отримав від вас ще один лист і був радий почути, що у вас все в порядку. Щодо мене, то все добре. Але щодо їжі, то більшість часу вона тут досить погана. Люблю і цілую, ваш син Джонні. Сподіваюся, скоро побачимось”, – йшлося в листі.

Гонсалвес помер у 2015 році. Померла теж мати. Але пошта знайшла адресу вдови чоловіка, Анджеліни, з якою солдат познайомився через п’ять років після того, як надіслав листа.

Пошта додала від себе листа, в якому йшлося, що “доставка була надзвичайно важливою для нас”. Після того, як сім’я Гонсалвеса отримала листа, вони зателефонували в пошту та подякували.

Архів вояка Дивізії СС “Галичина” Романа Вавріва віднайшов колекціонер і реконструктор Андрій Жукевич. Він передав його приватному музею “Штурм” у Львові. Gazeta.ua вперше опублікувала фото і документи бійця.