“Листопад та грудень мають стати вагомими для України”: Зеленський звернувся до українців

Головна Сторінка » “Листопад та грудень мають стати вагомими для України”: Зеленський звернувся до українців

Президент України Володимир Зеленський повідомив про хорошу новину за підсумками зустрічі на Мальті, зустрічі радників щодо Формули миру.

Зокрема, погоджено заяву співголів саміту – базову й таку, що єднає. Це правильний сигнал. Про це глава держави повідомив у вечірньому зверненні наприкінці 613-го дня війни, передає Gazeta.ua.

“Щоб не відбувалося у світі, головне – це єднання заради реальної сили міжнародного права, бо це – єднання заради справедливості для України й всіх країн та народів, які можуть зазнати агресії”, – наголосив президент.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Я дякую кожному воїну”: Зеленський показав нові фото українських захисників

Зеленський також повідомив, що Україна готується до важливих кроків, які заплановані на перші тижні листопада.

“Взагалі цей листопад та грудень мають стати вагомими для України. Це й нові оборонні пакети, розвиток наших відносин із Європейським Союзом. Готуємо й міжнародні заходи, заплановані в Україні. Активність нашої роботи з партнерами буде незмінною”, – запевнив президент.

На Мальті відбулася третя зустріч радників із питань національної безпеки та радників зовнішньої політики щодо української формули миру.

У переговорах узяли участь дипломати 66 країн, а також міжнародних організацій. Зокрема, до саміту долучились делегації країн Азії, Африки й Латинської Америки, повідомила 29 жовтня пресслужба Офіса президента.