Литва передала Україні потужні генератори

Головна Сторінка » Литва передала Україні потужні генератори

Литва продовжує безперебійне постачання військової допомоги Україні.

Зокрема, 17 листопада Вільнюс передав нову партію генераторів, польових ліжок і сухих пайків. Про це повідомляє прес-служба Міністерства оборони Литви.

Стаціонарні дизель-генератори потужністю 160 кВт призначені для вироблення електроенергії та забезпечення нею об’єктів у місцях, де відсутні або перервані лінії електропередачі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Фінляндія схвалила виділення Україні 20-го пакета військової допомоги

Генератори оснащені обладнанням, яке автоматично вмикає двигун генератора в разі припинення подачі електроенергії від стаціонарної електромережі та вимикає його в разі відновлення подачі.

При повному навантаженні генератор може безперервно працювати не менше восьми годин. Генератори захищені від впливу довкілля і можуть експлуатуватися за температури навколишнього середовища -30°С або +40°С.

Генератори були доставлені в Україну литовськими Збройними силами.

Уряд Нідерландів надасть Україні додаткові 2 млрд на військову допомогу.

Гроші передадуть у 2024 році. Про це повідомила очільниця Міністерства оборони Нідерландів Кайса Оллонгрен, передає Reuters.

За її словами, це рішення означає те, що підтримка України у війні проти Росії залишається непохитною.

Зазначається, що виділені кошти будуть спрямовані на постачання боєприпасів, технічне обслуговування техніки та озброєнь, підвищення кібербезпеки, а також на відновлення та реконструкцію країни.