fbpx

“Людей катують і тримають у підвалах”: Федоров про терор в Мелітополі

Головна Сторінка » “Людей катують і тримають у підвалах”: Федоров про терор в Мелітополі

Російські окупанти продовжують тероризувати місцевих жителів тимчасово захопленого Мелітополя у Запорізькій області.

Зокрема, вже 100 тис. жителів вимушено виїхали з міста, інших тримають у заручниках, беруть у полон, катують і депортують. Про це в ефірі телемарафону повідомив мер Мелітополя Іван Федоров, передає Gazeta.ua.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Росія готує нові провокації на захоплених територіях Запорізької області ‒ Федоров

“Рашисти влаштували терор по відношенню до всіх жителів Мелітополя і до тих, хто евакуювався, і до тих, хто залишився у місті: 2/3 мелітопольців 100 тисяч людей були змушені покинути рідні домівки і виїхати з окупації на підконтрольну Україні територію або за кордон”, повідомив він.

За інформацією Федорова, більше тисячі цивільних мелітопольців були “на підвалі” окупантів. Багатьох продовжують ув’язнювати місяцями.

“Сотні людей фейково депортують за проукраїнську позицію. Знімають ролики про “видворення” цивільних, але не відпускають їх, а залишають рити окопи. Тисячі людей в окупації залякують обстрілами ЗСУ”, розповів мер Мелітополя.

У тимчасово захопленому Мелітополі російські окупанти розвішують на стовпах відеокамери.

Вони бояться партизанів і намагаються контролювати людей, повідомив міський голова Іван Федоров.

Росіяни також перекрили для транспорту нижню частину міста. На вулицях через кожні 100 м стоять озброєні військові. У місцевих перевіряють документи та телефони.

Generated by Feedzy