Мадуро викликав Маска на бій. Мільярдер відповів

Головна Сторінка » Мадуро викликав Маска на бій. Мільярдер відповів

Продовжується заочний конфлікт венесуельського диктатора Ніколаса Мадуро із засновником Tesla і SpaceX Ілоном Маском.

Тепер Мадуро збирається битися із американським мільярдером. Про це повідомляє NV.

На тлі масових протестів у Венесуелі проти фальсифікації результатів президентських виборів Маск оголосив про свою підтримку тамтешньої опозиції.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Венесуелу сколихули протести після президентських виборів

Натомість Мадуро заявив, що мільярдер нібито збирається вторгнутися до Венесуели зі своїми ракетами.

Пізніше диктатор викликав свого “заклятого ворога” на бій, назвавшись “сином” свого попередника Уго Чавеса та борця за незалежність іспанських колоній в Америці Симона Болівара.

“Я не боюся тебе, я син Болівара і Чавеса. Вибирай, де і як”, – заявив Мадуро.

Маск відповів, що приймає виклик.

Водночас поєдинок із засновником Facebook Марком Цукербергом, на який Маск також раніше погодився, досі не відбувся.

Американський мільярдер Ілон Маск висловився на тлі спірних президентських виборів у Венесуелі, де авторитарний Ніколас Мадуро знову став президентом. Маск назвав Мадуро диктатором.

Мадуро, якого нібито переобрали, відреагував на дописи Маска в соцмережах, назвавши мільярдера загрозою Венесуелі.