fbpx

Мафіозі переховувався 20 років

Головна Сторінка » Мафіозі переховувався 20 років

Утік з в’язниці під час зйомок фільму

В іспанському Ґалапаґарі заарештували боса італійської мафії 61-річного Джоаккіно Гамміно. Переховувався 20 років. Його побачили на знімку “ґуґл стріт в’ю” електронній програмі, яка фотографує вулиці міст.

Гамміно належав до сицилійського клану “Стідда”. Торгував наркотиками. 1998-го його засудили до довічного ув’язнення за вбивство. За чотири роки він утік із в’язниці під час зйомок фільму. Підкупив охоронця і члена знімальної групи.

Поліцейські підозрювали, що гангстер утік в Іспанію, але доказів не мали. На фотографії 2018 року помітили схожого чоловіка біля магазину овочів у Ґалапаґарі. Почали розслідування. Знайшли неподалік ресторан сицилійської кухні. Гамміно працював там шеф-кухарем. Його впізнали за великим шрамом на підборідді.

 Члени “Стідди” розповідали, що часто збиралися в Гамміно вдома, каже поліцейський Антоніо Сегана. Він умів і любив готувати сицилійські страви. Ображався, якщо хтось не доїдав. У ресторані були ним задоволені готував смачно. Місцеві говорять, що столик треба було бронювати за кілька днів. Засмутилися, коли дізналися про його арешт. Завжди був веселий і привітний.

Мафіозі змінив ім’я на Мануель. Одружився з іспанкою. Їй про минуле не розповідав. Влаштувався на роботу шеф-кухарем. Відкрив магазин овочів і фруктів “Сад Мануеля”.

До кінця лютого Гамміно відправлять в Італію. Довічне ув’язнення відбуватиме під посиленою охороною.