Макрон просить не атакувати цивільних у Секторі Гази

Головна Сторінка » Макрон просить не атакувати цивільних у Секторі Гази

На полях Паризького мирного форуму відбудеться гуманітарна конференція стосовно ситуації у Секторі Гази.

Про це заявив президент Франції Емануель Макрон, повідомляє TF1.

За його словами, у заході візьмуть участь представники різних держав, а також міжнародних і неурядових організацій та бізнесу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Росія впевнена, що Ізраїль не атакуватиме її сили в Сирії – ISW

“Боротьба з тероризмом за жодних обставин не виправдовує жертв серед цивільного населення”, – сказав Макрон.

Він також закликав уникати невибіркових атак на цивільне населення, задля боротьби з тероризмом.

“Це означає припинення бомбардувань цивільного населення і надання гуманітарного доступу. Потім ми повинні дати політичну віддушину законним вимогам палестинського народу”, – додав Макрон.

Сполучені Штати вважають, що існує “підвищений ризик” розширення військового конфлікту на Близькому Сході. Іранські проксі-сили продовжують атакувати дислоковані в регіоні американські війська, заявив радник з національної безпеки Джейк Салліван.

Він також пообіцяв відповідь США на іранські атаки, якщо вони не припиняться.