Макрон сказав, за якої умови Франція відправить війська в Україну

Головна Сторінка » Макрон сказав, за якої умови Франція відправить війська в Україну

Франція може направити війська в Україну, якщо лінія фронту просунеться в напрямку Одеси або Києва.

Президент Франції Еммануель Макрон на зустрічі з парламентськими партіями заявив, що відправлення військ в Україну можливе, якщо російські окупанти прорвуться на Київ чи Одесу, цитує L’Independant.

“Макрон показував парламентарям карти можливих напрямків ударів росіян по Україні. Він згадав сценарій, який може ініціювати інтервенцію: просування фронту у бік Одеси або у бік Києва”, – повідомив представник Комуністичної партії Фаб’єн Руссель.

Водночас представник ультраправої партії “Національне об’єднання” Джордан Барделла стверджує, що немає жодних обмежень та “червоних ліній”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Одеса потребує специфічних систем ППО – Гуменюк

Координатор партії “Нескорена Франція” Мануель Бомпар розповів, що приїхав на зустріч занепокоєним і поїхав ще більш занепокоєним.

26 лютого Еммануель Макрон зібрав у Парижі саміт лідерів. Президент Франції допустив відправку до України західних військ.

Низка країн НАТО у відповідь на заяви Макрона публічно відкинули ідею відправки військ в Україну. Серед них, зокрема, Польща, США, Німеччина, Чехія, Канада та Велика Британія.

Можливість відправки військових не стали відкидати прем’єр Естонії Кая Каллас, а також міністр оборони Литви Арвідас Анушаускас – він уточнив, що йдеться тільки про навчальні місії. Глава Генштабу армії Нідерландів генерал Онно Ейхельсгейм заявив, що “слід залишити всі варіанти відкритими”.