fbpx

Маляр розповіла про провокації росіян у Запорізькій області

Головна Сторінка » Маляр розповіла про провокації росіян у Запорізькій області

Ворог обстрілює тимчасово окуповані території з метою провокації, намагаючись видати обстріли за дії ЗСУ.

Так, цього тижня противник здійснив провокаційний обстріл Токмака Запорізької області з метою подальшого звинувачення ЗСУ в руйнуваннях об’єктів цивільної інфраструктури. Про це повідомила заступниця міністра оборони України Ганна Маляр у Telegram.

“Разом з тим на місці вибуху однієї з російських ракет місцеві мешканці виявили її уламок, на якому було написано гасло: “За братву и за победу”, яким організатори провокації викрили себе”, повідомила вона.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Війська потроху просуваються” – Міноборони про бої під Бахмутом

Маляр повідомила, що з метою приховання скоєнного злочину зазначений уламок ракети знімати на відео окупантами було заборонено, а свідків інциденту попереджено про кримінальну відповідальність за розповсюдження будь-яких коментарів.

Крім того, для обмеження можливостей цивільного населення з обміну інформацією противник цілеспрямовано знищив обладнання мобільного зв’язку в районах н. п. Гладківка, Обривка, Нова Маячка, Виноградове, Таврійське Херсонської області.

“Електроустаткування мобільного зв’язку демонтовано, а вежі повалено шляхом підрізання опор”, повідомила вона.

До того ж, за інформацією Маляр, російське окупаційне командування суворо заборонило проїзд цивільному населенню на тимчасово окуповану територію у районі н. п. Гола Пристань, де доступна мережа українського мобільного зв’язку.

Російські пропагандисти почали публікувати інформацію про те, що головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний нібито зазнав поранень після обстрілу росіян.

Однак такі вкиди є фейковими. Про це повідомляє Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки у Telegram.

У російських пропагандистських ЗМІ та Telegram-каналах почали активно поширювати інформацію про те, що Залужного “важко поранено” після ракетного удару по командному пункту поблизу Херсона.

Generated by Feedzy