Маляр розповіла про успіхи ЗСУ на Бахмутському та Мелітопольському напрямках

Головна Сторінка » Маляр розповіла про успіхи ЗСУ на Бахмутському та Мелітопольському напрямках

Найактивніші бойові діі на Сході зараз відбуваються на Бахмутському, Мар’їнському та Авдіївському напрямках.

Водночас на Півдні Сили оборони продовжують наступальну операцію. Про це повідомила заступниця міністра оборони України Ганна Маляр у Telegram.

Cхід

Найактивніші бойові діі зараз відбуваються на Бахмутському напрямку. Там тривають наступальні дії на півдні від Бахмута. Гаряче зараз в Кліщіївці та Курдюмівці.

“В районі Кліщіївки в результаті ведення наступальних (штурмових) дій наші сили оборони мали успіх. Противник безуспішно намагався прорвати нашу оборону в районах Ягідного та Богданівки Донецької області”, повідомила Маляр.

На Мар’їнському напрямку противник вів безуспішні наступальні дії в районі Мар’їнки Донецької області.

“Ворог прагне витіснити наші війська з займаних позиції. Але йому це не вдається”, зазначила заступниця міністра оборони.

Як на Авдіївському, так і Мар’їнському напрямках наші воїни, попри наступальні дії ворога, утримують позиції та проводять штурмові дії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЗСУ продовжують наступ і готуються до звільнення лівого берега Херсонщини карти боїв

Південь

На Мелітопольському напрямку Сили оборони продовжують наступальну операцію, завдають окупаційним військам значних втрат в живій силі та техніці, змушують ворога відходити із займаних позицій.

“Маємо частковий успіх в районах Вербового та Новопрокопівки Запорізької області, витісняємо противника із займаних позицій та закріплюємось на досягнутих рубежах”, повідомила Маляр.

На Херсонському напрямку наші захисники ведуть контрбатарейну боротьбу, знищують склади забезпечення ворога та наносять ураження по тилах противника.

Північ

У прикордонних з РФ районах противник продовжує утримувати угруповання військ для прикриття державного кордону. Здійснює активну диверсійну роботу з метою недопущення перекидання наших військ на гарячі напрямки.

Російських загарбників на півдні країни вдалося відтіснити на відстань від 3 до 4 км на різних ділянках фронту.

Водночас ситуація на півдні залишається напруженою, заявила 16 вересня в ефірі телемарафону керівниця об’єднаного пресцентру Сил оборони півдня Наталія Гуменюк.

Об’єктивно ЗСУ потрібно зачистити смугу хоча б у 30 км, щоб це було дійсно результативно, зауважила Гуменюк.