fbpx

Маляр сказала, як РФ намагається зірвати мобілізацію в Україні

Головна Сторінка » Маляр сказала, як РФ намагається зірвати мобілізацію в Україні

Росія намагається зірвати процес мобілізації в Україні, яка є запорукою перемоги, але порушення прав при призові є неприпустимим.

Зокрема, вони запускають інформаційні кампанії, щоб дискредитувати заклик в Україні. Про це в ефірі телемарафону повідомила заступниця міністра оборони Ганна Маляр, передає Gazeta.ua.

“Вони б’ють по людському ресурсу. Багато вкидається дискусій на цю тему. Частина кампаній спрямована на те, щоб вона не відбулася. Мобілізація це запорука перемоги. Ми правова держава, у такій ситуації неприпустиме порушення прав”, сказала Маляр.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Відправлення мобілізованих на фронт: у парламенті пропонують нове правило

Вона зазначила, що деякі проблеми під час мобілізації є, оскільки це велике навантаження на територіальні центри комплектування.

“Ми повинні усвідомлювати, що мобілізація триває з 24 лютого 2022 року, на війні воюють люди, зброя не стріляє сама собою”, наголосила Маляр.

На фронті є підрозділи, які потребують ротації. Тому в Україні є потреба в мобілізаційному ресурсі.

Водночас нині видно падіння ентузіазму у людей призовного віку. Про це в інтерв’ю Радіо Свобода розповіла керівниця пресцентру ОК “Південь” Наталія Гуменюк.

За її словами, чимало підрозділів потребують виведення з зони активних бойових дій, перебування певний час на спокійнішій території та відновлення сил.

Generated by Feedzy