fbpx

Маріуполь перетворився на панування “матроса Железняка” – Андрющенко

Головна Сторінка » Маріуполь перетворився на панування “матроса Железняка” – Андрющенко

У тимчасово захопленому Маріуполі Донецької області окупанти продовжують мародерити.

Контролем за розбиранням завалів у Приморському районі займається так звана поліція ОРДО. Тому цей “контроль” перетворився на кероване мародерство квартир і будинків, повідомив радник міського голови Петро Андрющенко 1 серпня в Telegram.

“Усе награбоване завозиться щодня і складується в приміщені гаражу на території Приморського відділку поліції. Щовечора поліціанти-колаборанти разом з поліціантами-“деенерівцями” ділять здобич, розтягуючи по кабінетах у Приморському відділку поліції”, написав він.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вбивство полонених в Оленівці: експерт пояснив, чому Росія пішла на такий крок

Але це лише початок, наголосив Андрющенко.

“Кожен мародер замикає та опечатує в кабінеті награбоване. Однак зранку виявляється, що крадії вкрали в крадіїв, і починається пошук у сусідніх кабінетах і чвари. І так щодня. Останнє слово в мародерстві залишається за росіянами або “деенерівцями”, які погрожують колаборантам здати їх до так званого МДБ (міністерство державної безпеки. Gazeta.ua) або ФСБ”, зазначив він.

І так відбувається щодня, додав радник мера.

“Маріуполь перетворився на панування “матроса Железняка”, де маргиналітет нарешті здобув всю владу, підкріплену зброєю. Уперед, у радянське минуле”, підсумував він.

Маріуполь Донецької області перетворюється на “зону бандитизму” за сприяння російських окупантів.

Найвищий рівень формування банд, за словами радника мера Петра Андрющенка, серед підлітків. Неповнолітні зловмисники “сколочують” банди й мародерять: грабують літніх людей, відбираючи в них пенсії.