Мар’яна Чечелюк розповіла про коханого чоловіка, якого росіяни “засудили” на 25 років

Головна Сторінка » Мар’яна Чечелюк розповіла про коханого чоловіка, якого росіяни “засудили” на 25 років

24-річна поліцейська Мар’яна Чечелюк, яку визволили з російського полону, розповіла про коханого, з яким вони разом були на Азовсталі.

Владислав Андріанов з полку “Азов” перебуває у полоні. Він пережив теракт в Оленівці, росіяни “засудили” його до 25 років колонії, повідомила “Українська правда”.

“Мій чоловік, друга половина мого зламаного серця. Вижив після теракту в Оленівці. Сміливо захищав Маріуполь. Тепер відбуває 25 років позбавлення волі у російському полоні. Якщо би в мене була можливість сидіти у полоні замість тебе, я не вагаючись залишилась там”, – сказала Мар’яна Чечелюк.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Мар’яна Чечелюк (@tvoya.yaa)

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Додому повернули 75 українців – відбувся черговий обмін полоненими

Весь російський полон Мар’яна пройшла разом із чорною ниткою замість каблучки.

“Вона надавала мені сили жити, Кохати, та тримати Тебе у своєму серці Коханий”, – написала в Instagram.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Мар’яна Чечелюк (@tvoya.yaa)

“Тримайся, коханий, скоро ми повернемо тебе, і твої страждання закінчаться. Ми повернемось до щасливого життя, яке так різко обірвалось війною”, – написала Мар’яна Чечелюк.

Слідча Національної поліції з Маріуполя Мар’яна Чечелюк понад два роки перебувала у російському полоні. Її визволили 31 травня.

Після оточення російськими окупантами Маріуполя у 2022 році Мар’яна з 15-річною сестрою переховувались в підземеллях заводу “Азовсталь”. Окупанти захопили жінку 2 травня 2022-го. Молодшу доньку батькам вдалось визволити.

Мар’яну два місяці тримали у Донецьку в одиночній камері, звідти її доправили до колонії в Оленівці, перебувала у в’язниці в Маріуполі, потім російські окупанти відправили її до Таганрогу Російської Федерації.