Маск хоче зробити Twitter платним

Головна Сторінка » Маск хоче зробити Twitter платним

Усім користувачам Twitter невдовзі доведеться платити за доступ до соцмережі.

Американський мільярдер засновник Tesla і SpaceX Ілон Маск вважає, що платіжна система є єдиним способом протистояти ботам, пише BBC.

“Платна підписка у Twitter зараз коштує 8 доларів, але ціна може відрізнятися в залежності від країни. Водночас новий власник соцмережі Маск заявив, що він хоче розробити нижчий рівень ціноутворення, якщо платна підписка стане обов’язковою для всіх”, зазначає видання.

Він вважає, що платна підписка є ефективним способом боротьби з ботами, оскільки вони рідше платять за послуги.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Марні смерті: Маск оскандалився заявою про контрнаступ ЗСУ

“Це єдиний спосіб боротьби із величезними арміями ботів. Боти коштують дешево, утім, якщо їм доведеться платити кілька доларів за користування, їхня вартість зросте. До того ж щоразу, коли творець ботів захоче створити ще одного, йому доведеться використовувати новий спосіб оплати”, пояснив Маск.

Торік Ілон Маск придбав компанію Twitter за $44 млрд. Заявив, що хоче мати цифрову платформу для обговорення широкого спектра думок.

У червні мільярдер заявив, що соцмережу можуть перейменувати. Наприкінці липня соціальна мережа змінила свій логотип на X. Тепер це або чорна літера на білому тлі, або ж біла літера на чорному.

Twitter зараз коштує лише третину того, що мільярдер Ілон Маск наприкінці минулого року заплатив за цю соціальну платформу.

Соціальна мережа Twitter втратила дві третини своєї вартості з моменту перепродажу, пише Bloomberg.

Маск опинився на другій сходинці рейтингу Forbes найбагатших людей світу. Його капітал оцінили у $180 млрд.