Маск відкинув звинувачення у антисемітизмі

Головна Сторінка » Маск відкинув звинувачення у антисемітизмі

Американський мільярдер і засновник SpaceX Ілон Маск відреагував на скандал, викликаний його підтримкою антисемітського коментаря.

Він написав пост, в якому назвав всі звинувачення в антисемітизмі фальшивими. Свої виправдання він розмістив у мікроблозі X (раніше Twitter).

“Минулого тижня в ЗМІ з’явилися сотні фальшивих матеріалів, які стверджують, що я антисеміт. Ніщо не може бути далі від істини”, – написав Маск.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Скандал з рекламою в Х: Маск заявив про позов

Власник соціальної мережі сказав, що бажає людству тільки найкращого, а “всім іншим – процвітаючого і захоплюючого майбутнього”.

Раніше мільярдер публічно підтримав коментар про те, що єврейські спільноти “розпалюють ненависть до білих людей”. Він написав автору повідомлення: “Насправді ти сказав правду”.

Представник Білого дому Ендрю Бейтс засудив його слова, сказавши, що неприйнятно “повторювати огидну брехню, що стоїть за найбільш фатальним актом антисемітизму в американській історії”.

Мільярдер Ілон Маск заявив, що подасть “термоядерний позов” проти некомерційної організації Media Matters та інших.

Допис про це опублікував після того, як низка компаній, зокрема Disney, Apple і IBM відмовились від співпраці з соцмережею X на тлі антисемітського скандалу.