fbpx

Мати й молодша донька померли з голоду. Старша – у важкому стані

Головна Сторінка » Мати й молодша донька померли з голоду. Старша – у важкому стані

Мати й донька, які три тижні лежали мертві в квартирі на вул. Братів Бойчуків в Тернополі, померли від голоду, за попередньою версією судмедекспертів. Чіткіше визначити причини смерті важко через розкладання тіл.

Старша донька жінки у вкрай виснаженому стані в лікарні. Поліції поки не вдалося допитатися в неї, що сталося з її рідними і чому вона не повідомила про їхню смерть, повідомляє ZAXID.NET.

За словами сусідів загиблих, вони ще місяць тому бачили, як 55-річна Любов, яка залишилась живою, виходила з дому за продуктами та на пошту, оплачувати комунальні послуги. Ще на початку 2020 року жінка працювала медсестрою в одній із міських лікарень. Коли ж почалася пандемія, то звільнилася з медзакладу і доглядала за матір’ю 78-річною Стефанією та сестрою з інвалідністю 50-річною Людмилою. Родина жила лише на пенсію Стефанії і Людмили.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Поліцейські лізли через вікно: донька 10 днів жила з трупом матері

Кілька тижнів потому сусіди побачили платіжки, які були запхані у двері квартири жінок. Подумали, що сім’я кудись виїхала.

Коли їх знайшли – Любов була у вкрай важкому стані, непритомна, з вкрай низьким тиском. За словами медиків, жінка дуже схудла через тривале голодування і важить 30 кг.

Лікарі вже кілька днів борються за її життя. Любов вже отямилась, але самостійно ще не їсть, тому її годують її через зонд та венозно.

“Стан її залишається важкий, йде боротьба за її життя. Вона вкрай важка, але з незначним покращенням. Вона притомна, називає своє ім’я, артеріальний тиск піднявся на 100 на 60”, розповів завідувач відділення анестезіології та інтенсивної терапії тернопільської лікарні швидкої допомоги Петро Комар.

За словами поліції, у жінки є явні психологічні порушення, через що її не змогли допитати. Вона лише називає своє ім’я та імена матері й сестри.

У Тернополі жінка близько трьох тижнів жила із трупами 78-річної матері та 50-річної сестри.

На сполох забили сусіди, які скаржилися на неприємний запах з квартири на вул. Братів Бойчуків. Поліцейські 1 листопада знайшли в помешканні тіла двох жінок матері і її молодшої доньки. Попередньо, вони мертві приблизно два-три тижні.