fbpx

Мати соліста Kalush Orchestra про те, за що критикувала сина: “Казала, що так ходять бомжі”

Головна Сторінка » Мати соліста Kalush Orchestra про те, за що критикувала сина: “Казала, що так ходять бомжі”

Мати фронтмена гурту Kalush Orchestra Олега Псюка Стефанія зізналася, що його стиль спочатку був для неї шоком. Згодом прийняла вибір сина і тепер знає всі його пісні.

А ще розповіла: навіть не здогадувалася, що пісня Stefania, з якою музичний колектив переміг на Євробаченні-2022, присвячена саме їй. Цим поділилася в інтерв’ю ТСН.

Зараз мати Псюка впізнають скрізь.

“Мені, напевно, під чорною панамою треба ходити, а Олегу під рожевою, щоб нас не впізнавали. Ну реально. Пішла на базар, жінка: “О, Стефанія – зіркова мама. Можна сфотографуватися?” Та можна, але це якби з моїм сином, розумію. А я нащо?” – розповіла жінка.

Пані Стефанія спочатку вважала, що конкурсну пісню соліст гурту присвятив дівчині.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Kalush Orchestra повернулися до України і заспівали з митниками: відео

“Я читала під якимось кліпом коментарі, там був комент “Де можна знайти Стефанію?” Я не прив’язала це до себе. Я щось подумала, що це хтось мав на увазі Сашу – дівчину його, і просто переплутали ім’я”, – зізналася мати репера.

Зараз вона вже слухає весь репертуар гурту сина. Але сама полюбляє творчіть Олега Винника.

“Для мене то як щось нове було. Але зараз подобаються мені його пісні, з цими його етнічними вставками. Всі коментарі читаю, цікаво, що люди думають”, – зазначила жінка.

Єдине, з чим досі не може змиритися пані Стефанія, – його стиль в одязі.

“Коли Олег почав писати той реп і ходити у таких штанах, для мене був шок. Я казала, що так ходять бомжі. Мале, худе, а штани на 10 розмірів більші”, – зізналася жінка.

У мережі з’явилося фото запасного костюма фронтмена гурту Kalush Orchestra Олега Псюка для виступу на міжнародному пісенному конкурсі Євробачення.

Світлину виклала в соцмережі дизайнерка етноодягу й колекціонерка Роксоляна Шимчук. Дизайнерка розповіла, що для участі в Євробаченні для Олега готували кілька костюмів. Зокрема образ із яскраво-жовтим кептарем і стилізованою вишиванкою. За словами Шимчук, стрій подобався Псюку, проте напередодні виступу його не затвердили постановники номера.