Мають негативну енергетику: 10 речей, які треба винести з будинку на смітник

Головна Сторінка » Мають негативну енергетику: 10 речей, які треба винести з будинку на смітник

Є речі у будинку, які мають негативну енергетику. Вона ж може впливати на вас. Ви можете втратити спокій та гармонію, навіть не підозрюючи причину.

Чи стикалися ви з тим, що іноді просто все валиться з рук і день не задається. Проблема криється набагато глибше. Огляньтеся навколо. Якщо знайдете щось із цього списку, то позбавтеся цього одразу і не шкодуйте. Щастя та радість є набагато важливішою, пише pixelinform.

10 предметів, яких варто позбутись
Старі капці

Перше, що ви робите, тільки-но спустивши ногу з ліжка, шукаєте свої улюблені домашні шльопанці. В більшості випадків. У жодному разі не можна зберігати в квартирі старі зношені або порвані капці. Адже вони притягують негативну енергію, а вам це не потрібно.

Зношений одяг

Те саме стосується в принципі всього гардеробу. Порваним старим речам та взуттю не місце в домі. Переберіть гардероб, і те, що вже стало непридатним або не носиться більше двох сезонів, можна сміливо утилізувати.

Розбитий посуд

Якщо улюблений сервіз, який дістався від бабусі у спадок, розбився або пішов тріщинами, тут же сміливо несіть його на смітник.

І як би вам не подобалася мила чашка, але якщо від неї відколовся шматочок, то її має спіткати та ж доля, що й сервіз. Адже, як відомо, тарілка символ сім’ї. Тому уявіть, якої ви думки про своїх близьких, що дозволяєте знаходитися в домі посуду з тріщинами, сколами чи дефектами. До того ж, це небезпечно для здоров’я і порушує енергетику продуктів.

Кучеряві рослини

Живі квіти – це, звичайно, чудово та корисно для дому. Але це не стосується кучерявих рослин. Вони можуть обвивати будинок, але лише із зовнішнього боку. Вважається, що в’юни притягують хвороби, але якщо вони знаходяться із зовнішнього боку, то, навпаки, захищають і оберігають ваші стіни.

Камиш

Це стосується й очеретів. Особливо у засушеному вигляді. Вони притягують хвороби та нещастя. Ковилу також не рекомендують тримати в домі. Адже ви не хочете рано овдовіти, правда?

А от якщо раптом потрібно поправити добробут сім’ї чи просто врівноважити ситуацію, терміново купуйте бегонію. Ця рослина вважається символом щасливих стосунків.

Братки

Якщо раптом вдома опинилися братки, тут же виставте їх за поріг! Цим квітам точно не місце у квартирі. Традиційно такі рослини висаджують на цвинтарях, тому вам таке сусідство ні до чого.

А, наприклад, якщо у вас в домі є сухоцвіт, то це не страшно. Сухі квіти допоможуть нейтралізувати негативну енергію і навіть захистити від хвороб.

Речі від попередніх мешканців

Якщо ви живете на орендованій квартирі і від колишніх мешканців вам у “спадщину” дісталися якісь речі, краще їх все ж таки віддати “забувашкам” або зовсім викинути. Адже ми не знаємо, з яким почуттям виїжджали люди з цієї квартири. І яка енергетика лишилася на їхніх речах.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Метод “п’яти речей”: як назавжди позбутись безладу в домі

Новорічна ялинка не у святковий період

Цей пункт особливо корисний тим, хто любить викидати новорічну ялинку ближче до травня-червня. Насправді хвойні гілки у вазі доречні лише в період новорічних свят, а в решту пір року тримати їх удома – погана прикмета.

Фото померлих людей на чільному місці

Трохи містики. Не можна тримати на чільному місці фото померлих людей. Справа в тому, що фотографії – це все ж таки зв’язок із потойбічним світом, куди нам, живим, заглядати зайвий раз ні до чого. Тому знімки рідних, яких більше немає з нами, радять тримати окремо від фотографій живих, найкраще – в окремому альбомі.

Пальма

Вам подарували пальму? Чудово! Тільки не поспішайте одразу вносити її до будинку. Вважається, що таким чином ви вносите в будинок розбрат і горе. І взагалі, пальмами краще милуватися на морі.

Існують помилки при облаштуванні інтер’єру, яких не варто припускатися, щоб житло не виглядало маленьким і тісним. Але крім естетичних аспектів обстановки у квартирі слід враховувати психологічний ефект тих чи інших предметів

Є речі, які не варто тримати у спальні, щоб добре відпочивати та не псувати стосунки зі своєю коханою людиною. Їх за краще винести.