McDonald’s відкриє в Україні шість нових ресторанів: назвали міста

Головна Сторінка » McDonald’s відкриє в Україні шість нових ресторанів: назвали міста

Корпорація McDonald’s планує відкрити нові ресторани в Ужгороді та Чернівцях.

У цьому році відома мережа швидкого харчування планує відкрити шість ресторанних закладів по Україні, зокрема у передмісті Києва, повідомляє Forbes.

“Перші ресторани мають з’явитися незабаром в Ужгороді та Чернівцях. Ці міста довгий час залишалися єдиними обласними центрами України, де не було McDonaldʼs. Інші конкретні адреси відкриття ресторанів менеджмент компанії в Україні не називає, проте зазначається, що планується відкриття у містах-супутниках Києва”, – пише видання.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Zara повертається в Україну: назвали дату

За підрахунками українського сегменту McDonaldʼs, бізнес досяг 70% відвідувань від показника до широкомасштабного вторгнення. Торік компанія за підсумком роботи повідомила, що загальний рівень інвестицій склав 1 млрд грн.

McDonald’s після початку активної фази широкомасштабного вторгнення закрив усі ресторани в Україні. У вересні 2022 року почалося відновлення роботи мережі.

Станом на березень 2024 року McDonald’s має 100 ресторанів у 24 містах. Прибуток українського підрозділу компанії досяг річного показника 1,2 млрд грн.

Національне агентство з питань запобігання корупції внесло американську мережу ресторанів швидкого харчування Subway до переліку міжнародних спонсорів війни.