fbpx

Мецгеру обрали запобіжний захід

Головна Сторінка » Мецгеру обрали запобіжний захід

Голову правління Укрексімбанку Євгена Мецгера відправили під нічний домашній арешт за звинуваченням у перешкоджанні законній професійній діяльності журналістів і незаконному утриманні людей.

Таке рішення ухвалив сьогодні, 11 жовтня, Голосіївський районний суд Києва.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Сам шокований: голова Укрексімбанку Мецгер зробив ще одну заяву

Нічний домашній арешт суд обрав і директору департаменту інформаційної політики банку Володимиру Пікалову, який також причетний до нападу на журналістів програми “Схеми” під час інтерв’ю з Мецгером.

Третій фігурант у справі – начальник служби безпеки фінансової установи Ігор Тельбізов. Рішення щодо нього поки не ухвалили.

У Києві 4 жовтня на журналістів “Схем” скоїли напад під час інтерв’ю з головою правління державного Укрексімбанку Євгеном Мецгером.

У знімальної групи забрали техніку й видалили відеозаписи. За версією редакції, інцидент стався після того, як Мецгеру не сподобалося запитання журналіста-розслідувача Кирила Овсяного.

В Укрексімбанку 5 жовтня відреагували на заяву про напад на журналістів. Звинувачення відкидали. І запевняли, що журналіст з оператором безперешкодно покинули приміщення банку, техніку в них ніхто не відбирав.

Того ж дня журналісти відтворили знищене відео. І вже 6 жовтня Мецгер заявив про складання повноважень на час слідства.