Медведєв пофантазував про захоплення Києва та Одеси: що йому порадили в ЄС

Головна Сторінка » Медведєв пофантазував про захоплення Києва та Одеси: що йому порадили в ЄС

Для досягнення цілей так званої “СВО”, військам РФ доведеться знову дійти до Києва.

Також Росія вже “зачекалася Одеси”. Про це в інтерв’ю росЗМІ заявив заступник голови Радбезу РФ Дмитро Медведєв.

Водночас, у Єврокомісії після таких заяв порадили Медведєву полікувати психіку.

“Де зупинитися? Не знаю. Я думаю, що з урахуванням того, про що я сказав, нам ще доведеться багато і серйозно працювати. Чи буде це Київ? Так, напевно, це має бути й Київ. Якщо не зараз, то через якийсь час, можливо, в якусь іншу фазу розвитку цього конфлікту”, – намріяв російський посадовець.

За словами Медведєва, на це нібито є дві причини. Перша – Київ нібито “російське місто” і друга – від нього нібито “виходить інтернаціональна загроза існуванню Російської Федерації”, оскільки Києвом нібито “керує інтернаціональна бригада противників Росії на чолі зі Сполученими Штатами Америки”.

Заступник голови Радбезу також згадав і про Одесу.

“Одеса, повертайся додому. Ми зачекалися Одесу в Російській Федерації. Навіть у силу історії цього міста, того, які там люди живуть, якою мовою говорять – це наше російське місто”, – сказав він.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Путін готує росіян до тривалої війни – британська розвідка

Реакція Єврокомісії

“Зазвичай ми не коментуємо слова людей, які щосили намагаються привертати увагу до себе, особливо якщо це внутрішній “номер 2″ для якихось цілей. Хоча це добре, що згадана вами особа публічно транслює діагноз про стан свого ментального здоров’я, єдине, що тут можна сказати – це порекомендувати консультації і допомогу фахівця”, – відповів речник Єврокомісії із зовнішньополітичних питань Петер Стано.

Він зауважив, що ті мільярди доларів, які Росія змарнувала на ведення війни проти України, Москва могла б використати на програми підтримки здоров’я своїх громадян.

“Думаю, міністри закордонних справ країн-членів дуже чітко висловили свою позицію, коли зустрічалися у понеділок: що ми продовжимо підтримувати Україну, яка правомірно захищається від агресії”, – зазначив речник.

Стано наголосив, що Високий представник ЄС Жозеп Боррель і країни-члени роблять те, що можуть зробити.

“Щоби – як зазначив високий представник – надавати Україні “більше і швидше”, і не лише “скільки буде необхідно”, а “скільки б це не вартувало”, – додав Стано.

Російські окупанти хочуть захопити Луганську область до псевдовиборів Путіна, які ворог планує на березень.

Про це сказав представник Головного управління розвідки Міністерства оборони Вадим Скібіцький.

Зі слів Скібіцького, мета ворога на найближчі півроку – вихід на адміністративні кордони Луганської і Донецької областей.