fbpx

Меґан Фокс зізналася, що має психічний розлад

Головна Сторінка » Меґан Фокс зізналася, що має психічний розлад

Американська акторка та модель 36-річна Меґан Фокс відверто зізналася, що має дисморфофобію.

Це психічний розлад, коли людина надмірно занепокоєна незначним дефектом свого тіла, пише Sports Illustrated. Зірка розповіла в інтерв’ю виданню, що ніколи не любила власне тіло.

“У мене дисморфія тіла. Я не бачу себе такою, якою мене бачать інші. У моєму житті не було моменту, коли б я любила своє тіло”, поділилася вона.

Акторка наголосила, що її шлях любові до себе буде нескінченним, адже вона має багато комплексів, яких необхідно позбутися.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вагітна Ріанна показала відверті світлини у стилі ню

Дисморфофобія різновид неврозу, коли людина надмірно зайнята особливістю свого тіла. Ознаки проявляються у молодому або підлітковому віці. Люди з цим розладом можуть скаржитися на “дефекти” тіла, але водночас здатні працювати, нормально функціювати в суспільстві та обслуговувати себе.

Люди з важким розладом дисморфії тіла можуть замкнутися у собі та страждати від інших проблем з психічним здоров’ям.

Меґан Фокс нагороджена преміями Teen Choice Award, Scream Award, Spike Video Game Awards. Номінована на премію Young Artist Award, National Movie Award, MTV Movie Award, Kids’ Choice Awards. Крім цього, отримала номінацію на “Золоту Малину” за роль у фільмі Jonah Hex.

Була заміжня за американським актором Браяном Остіном Ґріном, з яким разом виховувала трьох спільних дітей. Після 10 років шлюбу розлучилася через роман із репером Колсоном Бейкером, який виступає під сценічним ім’ям Machine Gun Kelly. Пара зустрічалася 1,5 року, а в січні цьогоріч заручилася.

Generated by Feedzy