Мерія вирішила найняти людину, яка вбиватиме голубів

Головна Сторінка » Мерія вирішила найняти людину, яка вбиватиме голубів

В німецькому місті Лімбург влада пропонує скручувати голови голубам через їх “високу популяцію”.

Підрахунок на початку 2023 року показав, що у Лімбургу налічується від 700 до 1000 птахів. Про це повідомляє TheMayor,

За словами місцевих чиновників, ця цифра є занадто високою, і тепер екологічний комітет намагається зменшити її шляхом масового винищення, що передбачає ручне переламування шиї птахів. Для цього чиновники хочуть найняти спеціальну людину.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Пса Патрона з’явився конкурент: кіт Сирський став зіркою після нашестя мишей

Міська рада 13 листопада проголосувала та затвердила рекомендацію застосувати ручний метод вибракування.

Чиновники стверджують, що цей радикальний метод має перевагу швидкого, ефективного та дешевого обмеження популяції голубів до більш прийнятного рівня. Це контрастує з так званим “аугсбурзьким методом”, який застосовує інше німецьке місто – розміщення птахів у спеціальних голубівниках.

Однак Німецька асоціація захисту тварин розкритикувала плани міста, заявивши, що це не питання лише фінансових аргументів.

Невелика акція протесту пройшла 13 листопада перед ратушею, і радників назвали “бандою вбивць”.

Багато автолюбителів намагаються тримати свою машину в чистоті як зсередини, так і зовні.

Але весь настрій після миття часто псують птахи, чий послід може перекреслити всі ваші старання. На жаль, позбутися пташиного посліду з кузова та стекол машини не так легко, як здається. Крім того, при очищенні існує ризик пошкодити лакофарбове покриття автомобіля.

Що робити, якщо вашу машину “помітили” птахи? Gazeta.ua розповість про кілька правил, які ви повинні врахувати, щоб процес очищення машини від посліду птахів був простий і не пошкодив вашого залізного коня.