fbpx

Мешканці ЖК “Малинки” змусили ДТЕК підключити їхній будинок і чекають на компенсацію

Головна Сторінка » Мешканці ЖК “Малинки” змусили ДТЕК підключити їхній будинок і чекають на компенсацію

22 березня співробітники ДТЕК “Одеські електромережі” провели технічні роботи щодо підключення ЖК “Малинки” до електропостачання, повідомляє Оdesa.Online.

Будинок тримався на підключенні “від будівельників” роками і не мав потужностей для нормального функціонування. Незважаючи на оплачені рахунки та видані техумови, у ДТЕК роками не виконували підключення.

Справа зрушила з мертвої точки, коли юристи управляючої компанії “Коїн” і мешканці знайшли законну процедуру примусити монополіста виявляється, якщо порушити терміни робіт після оплати рахунків більше ніж на 225 днів, то потрібно виконати роботи не тільки терміново, але ще й безкоштовно.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Шмигаль анонсував масштабне відновлення енергосистеми

Такий механізм вже підтвердив державний регулятор у сфері електроенергетики НКРЕКП. “Малинки” вже подали відповідний позов до суду. Вони переконані, що їхній приклад надихне десятки інших ЖК по всій країні відстоювати свої права перед монополістами.

У вівторок, 21 березня, ворог здійснив ракетний удар по Одещині. Ворожі винищувачі СУ-35 здійснили пуск ракет з моря.

Вибухи пролунали приблизно о 20:13. Завдяки ефективній роботі сил ППО частину ракет знищено, проте є влучення, внаслідок чого частково пошкоджено цивільний будинок.

Generated by Feedzy