fbpx

Метадон у крові нардепа Полякова був – МВС

Головна Сторінка » Метадон у крові нардепа Полякова був – МВС

У крові померлого нардеп з групи “Партія “За майбутнє” 33-річного Антона Полякова, крім алкоголю, виявили метадон.

Це підтвердив речник міністра внутрішніх справ Артем Шевченко.

“Судово-медичні експерти повідомили слідству, що в організмі загиблого, крім невеликої дози алкоголю, є така речовина, як метадон. Але який саме метадон, коли він потрапив в організм щодо часу смерті і як це могло безпосередньо вплинути на смерть потерпілого, ще буде встановлюватися після глибоких досліджень”, – сказав Шевченко в ефірі телеканалу “Україна 24”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Власник торгової марки “Підрахуй” і вигнанець “слуг”: найцікавіше про нардепа Полякова

Він зазначив, що розглядається дві версії смерті нардепа.

“Версії дві або був злочинний характер смерті, або ні. Або він сам вжив препарат, який, можливо, став причиною смерті, або його отруїли. Іншого не може бути”, сказав Шевченко.

9 жовтня народна депутатка з фракції “Слуга народу” Галина Янченко заявила, що має дані результатів токсикологічного дослідження крові Антона Полякова – його смерть настала “в результаті реакції алкоголю та метадону”.

Поляков помер у Києві в ніч проти 8 жовтня. Депутата в непритомному стані виявив наряд патрульних в автомобілі таксі, який зупинили через порушення ПДР. “Швидка” не змогла його реанімувати.

Водій стверджував, що взяв пасажира за кілька хвилин до того біля зупинки громадського транспорту в Дніпровському районі. Після цього його почало нудити в салоні. Усі цінні речі, документи й гроші були в депутата.

Розтин тіла показав, що смерть настала внаслідок гострої коронарної недостатності, гострої ішемічної хвороби серця.