fbpx

Мільйонер, який випадково зізнався про вбивство під час зйомок серіалу про себе, помер у в’язниці

Головна Сторінка » Мільйонер, який випадково зізнався про вбивство під час зйомок серіалу про себе, помер у в’язниці

У США, в Каліфорнії, у в’язниці помер мультимільйонер Роберт Дерст. Він відбував довічний термін за вбивство, про яке випадково зізнався під час зйомок серіалу HBO про своє життя.

Про це повідомляє BBC.

За словами адвоката Дерста, смерть ув’язненого була природньою, той мав багато хвороб. Вирок, яким Дерста засудили до довічного, оголосили у жовтні. Через два дні після нього він був госпіталізований з Covid і підключений до апарату штучної вентиляції легенів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Масове вбивство через секс: чоловік дістав чотири довічні терміни

Мультимільйонеру було 78 років. Він помер 10 січня.

Роберт Дерст був засуджений до довічного ув’язнення в жовтні 2021 року за вбивство своєї подруги Сьюзан Берман. Її застрелили в 2000 році в її будинку в Лос-Анджелесі. .

Він убив її, щоб не дати їй розмовляти з поліцією про зникнення його дружини. У прокуратурі підозрюють, що Роберт убив дружину, а Берман допомогла приховати злочин і збиралася розповісти поліції подробиці. Поліція вважає, що він убив ще двох.

Прокурори вважали, що він також убив свого сусіда Морріса Блека. Тоді він жив у Техасі як втікач. Сталося це через дев’ять місяців після вбивства Берман.

Дерст стверджував, що застрелив його випадково, перш ніж розчленувати його тіло та викинути частини в затоку Галвестон. За це мільйонера виправдав суд присяжнихю

Після завершення зйомок Роберт вийшов у туалет. Не помітив, що з нього не зняли мікрофон. - Що я, чорт забирай, зробив? Та вбив їх усіх, звичайно, – сказав до себе. Коли вийшов цей епізод, Дерста затримали. Розслідування тривало шість років. Суд над ним був відкладений більш ніж на рік через пандемію Covid.