Міністр оборони Польщі закликав не звикати до російської агресії проти України

Home Новини звідусіль Міністр оборони Польщі закликав не звикати до російської агресії проти України

Міністр оборони Польщі Владислав Косіняк-Камиш закликав не сприймати російську війну проти України як щось буденне.

На його думку, саме звикання до агресії може стати найсерйознішою перемогою Москви. Про це повідомляє Polsat News.

Під час промови на заходах з нагоди річниці початку Другої світової війни він наголосив, що, попри втому та емоційне виснаження, світ не має ставитися до цієї війни як до “звичайної справи”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Польща не відправлятиме своїх миротворців в Україну

“У цій війні гинуть діти, бомби падають на дитячі садки та лікарні”, – зазначив Косіняк-Камиш.

Він підкреслив, що майбутнє безпеки Польщі також вирішується на полі бою в Україні.

За його словами, навіть коли чутливість до трагедії притуплюється з часом, “державна необхідність не може бути затьмарена втомою чи зневірою”.

Останні тижні війни в Україні чітко продемонстрували, що жодні компроміси чи переговори з російським диктатором Володимиром Путіним не гарантують безпеки для Європи, заявив Дональд Туск.

Він підкреслив, що нинішні події на сході України однозначно свідчать: поступки Кремлю не приведуть до миру і не зміцнять безпеку континенту.

Туск додав, що компромісів уже досить і настав час діяти жорстко і рішуче.