fbpx

Мінітрактор економно витрачає паливо

Головна Сторінка » Мінітрактор економно витрачає паливо

 Щороку постає питання обробітку ґрунту. Раніше ненавидів оранку, бо нікого не міг винайняти. То ціна непідйомна, то записуватися треба за три місяці наперед. Два роки тому придбав мінітрактор і полегшив життя, каже 58-річний Ігор Дунець із Вінниці. Тепер усі роботи виконую сам і ні під кого не підлаштовуюся.

Купив мінітрактор потужністю 12 к. с. за 80 тис. грн. Ціни на таку техніку стартують від 52 тис. грн. З відповідним оснащенням вона здатна замінити газонокосарку, підгортальник, лопату, культиватор, навантажувач, мотоблок.

 Мого трактора для гектара городу більше ніж достатньо. Покупка недешева. Але враховуючи обсяг робіт, які виконує, техніка того варта. Окремо придбав ще сівалку.

Мінітрактор допомагає в господарстві весь рік. Навесні та взимку справляється з усіма роботами в полі садіння, обробка, збір урожаю. Влітку його можна використовувати для косіння трави, кропіння городу, а взимку для розгортання снігу.

 Така техніка витрачає вдвічі менше палива, ніж звичайний трактор. Бере не більш як літр солярки за годину, а це велика економія. Розвиває швидкість 2025 кілометрів на годину.

Регульовані задні колеса забезпечують високу прохідність і легкість управління. Відстань між колесами змінюється в широкому діапазоні, його зручно пристосувати до оброблення міжрядь.

 Для невеликих ділянок варто придбати мінітрактор потужністю 1215 кінських сил. Окупиться такий за два роки, розповідає менеджер із продажу сільськогосподарської техніки 42-річний Василь Кеба з Вінниці. У комплекті є ґрунтофреза. Інше причіпне обладнання культиватор, шнековий снігоприбирач, плуги, косарку і навіть пристрій для різання дров можна докупити. Трактор обладнаний датчиками температури двигуна, тиску мастильної системи. Коробка передач має шість швидкостей уперед і дві назад.

Такій техніці не потрібно багато місця для розгону. Навіть якщо ділянка нерівна обережно й чітко увійде в будь-який кут.

 Наші представники самі привозять техніку. Навчають користуватися. Грошей за доставку по області не беремо. На мінітрактори даємо річну гарантію, що передбачає технічне обслуговування професійними механіками, додає Кеба.

Замовити мінітрактор можна за телефоном 0(67) 431 08 34. Працівники магазину підберуть найоптимальніший для вас варіант.

Детальну інформацію дізнавайтеся в магазині фірми “Азимут” за адресою: м. Вінниця, вул. Брацлавська (колишня Островського), 69, vintractor.com.ua