Міноборони пояснило норму законопроєкту про 60 днів для військовозобов’язаного

Головна Сторінка » Міноборони пояснило норму законопроєкту про 60 днів для військовозобов’язаного

Згідно урядового законопроєкту про мобілізацію на уточнення даних військовозобов’язані матимуть 60 днів і для цього можна буде скористатися електронним кабінетом.

Про це сказав начальник управління преси й інформації Міністерства оборони Ілларіон Павлюк в ефірі телеканалу ICTV.

“Способи уточнення будуть різні. Якщо вже функціонує електронний кабінет, найзручніше – це буде зробити там. Але лишаються і ТЦК та СП, і лишаються ЦНАПи і так далі”, – сказав речник Міноборони.

Електронний кабінет дає можливість менше витрачати часу, зі слів Павлюка.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Треба мобілізувати пів мільйона за три-чотири місяці. Тоді буде перелом у війні – Дикий

“Уточнення даних у ТЦК – це і сьогодні обов’язок громадян. Створюється механізм, як зробити так, щоб громадянам було простіше і легше виконати цей обов’язок”, – сказав речник Міноборони.

30 січня Кабінет міністрів після доопрацювання вніс до Верховної Ради законопроєкт про мобілізацію. Строкову військову службу планують скасувати. Повістки приходитимуть також й у електронний кабінет призовника, згідно законопроєкту.

Військовозобов’язані протягом 60 днів з дати початку проведення мобілізації зобов’язані уточнити свої облікові дані через центри надання адміністративних послуг, або електронний кабінет призовника, військовозобов’язаного, резервіста, або у ТЦК за місцем свого перебування або знаходження, згідно законопроєкту.

Парламент ухвалив законопроєкт, за яким створять електронний реєстр військовозобовʼязаних.