Міноборони проводить незаплановані перевірки – Умєров

Головна Сторінка » Міноборони проводить незаплановані перевірки – Умєров

Міністр оборони України Рустем Умєров повідомив про незаплановані перевірки Територіальних центрів комплектування та військових частин, у ході яких виявлено багато порушень.

Також проводяться незаплановані перевірки складів з продуктами в військових частинах. Про це повідомив міністр оборони Рустем Умєров у Facebook.

“Проводимо незаплановані перевірки ТЦК та СП в регіонах. Фіксуємо багато порушень. Команда Міноборони працює над тим, щоб системно виправити всі недоліки”, – йдеться у повідомленні Умєрова.

За його словами, перевірки проводилися в рамках кроків з очищення системи, це був важливий та насичений тиждень.

“Є перші конкретні результати. Вдячний СБУ, ДБР та ГПУ за злагоджену кооперацію та професійну роботу. Продовжуємо далі, будуть ще новини”, – наголосив міністр оборони.

Також Умєров повідомив, що команда міністерства продовжує незаплановані перевірки складів з продуктами в військових частинах.

“Виявили недопостачання продовольства на понад 50 млн грн. Фіксуємо порушення, по кожному випадку окремо розбираємось. За результатами попередньої поїздки минулого тижня, Міністерство оборони змінило постачальника деяким військовим частинам”, – йдеться в повідомленні.