Міноборони РФ оприлюднило фейк щодо захоплення селища під Бахмутом

Головна Сторінка » Міноборони РФ оприлюднило фейк щодо захоплення селища під Бахмутом

Міноборони РФ заявило про захоплення російським Південним угрупованням військ селища Іванівське на захід від Бахмуту на Донеччині.

Аналітики Інституту вивчення війни наразі не знайшли візуальних доказів, які б підтверджували цю інформацію. Про це йдеться у звіті ISW.

Зазначається, що в Донецькій області тривають позиційні бої на північний захід від Бахмута біля Богданівки; на захід від Бахмута біля Часового Яру та в межах Іванівського, а також на південний захід від Бахмута біля Кліщіївки, Андріївки та Нью-Йорка.

Командир однієї з українських ударних безпілотних рот повідомив, що російські війська на Горлівському напрямку розмістили свої артилерійські системи на максимальній відстані від лінії фронту, намагаючись захистити їх від ударів українських безпілотників.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Де ЗСУ відбили атаки ворога: повідомили новини з фронту

Він додав, що таке розміщення артилерійських систем ускладнює українським силам завдання ударів з більшої відстані.

Також, за його словами, російські війська встановлюють пастки-приманки для українських ударних безпілотників, розміщуючи міни на фальшивих елементах обладнання, які детонують, коли безпілотник наближається до цілі.

Командуючий також зазначив, що російські війська залишаються в обороні на Горлівському напрямку. Біля Іванівського діють підрозділи 58-го окремого гвардійського батальйону спецназу (1-й АК так званої ДНР).

Російський президент Володимир Путін підписав указ про весняний призов.

З 1 квітня до 15 липня 2024 року до армії окупантів планують набрати 150 тис. осіб, пишуть РосЗМІ.

Це на 3 тис. строковиків більше, ніж у весняний призов 2023 року.