fbpx

Міноборони РФ повністю відрізало ПВК “Вагнер” від постачання боєприпасів – ISW

Головна Сторінка » Міноборони РФ повністю відрізало ПВК “Вагнер” від постачання боєприпасів – ISW

Найманці ПВК “Вагнер” скаржаться на великі втрати після того, як міністерство оборони Росії повністю обрізало їм постачання зброї та боєприпасів.

Водночас, власник компанії Євген Пригожин, очевидно, здійснює інформаційний контрнаступ проти російської військової еліти, вважають аналітики Інституту вивчення війни (ISW).

“Кухар Путіна”, ймовірно, розгорнув посилену інформаційну кампанію проти міноборони Росії у відповідь на заборону продовжувати вербування ув’язнених та загальне зниження впливу бізнесмена.

“Падіння авторитету Пригожина та припинення вербування, ймовірно, обмежують оперативні можливості “Вагнера” в Україні, і, схоже, міноборони РФ продовжує усувати сили ПВК від вирішальних дій”, ідеться у повідомленні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Про що свідчать кадрові перестановки в російській армії: в ISW пояснили

Аналітики вважають, що Пригожин схоже шукає підтримки в ультранаціоналістичних фігур, таких як голова Чечні Рамзан Кадиров або російські пропагандисти, які можуть допомогти йому повернути авторитет, але, найімовірніше, він визнає таку підтримку ненадійною.

Пригожин став впливовою фігурою у провоєнному ультранаціоналістичному співтоваристві, критикуючи командування РФ і заявляючи про ПВК “Вагнер” як елітну силу, здатну на тактичні успіхи, яких не досягли регулярні російські війська.

“Пригожин, ймовірно, спробує повторити цей шлях до нової популярності, але незрозуміло, чи зможе він це зробити”, зазначають аналітики ISW.

Рішення міністерства оборони Російської Федерації вербувати ув’язнених є показником того, що Кремль прагне використовувати засуджених для майбутніх атак.

Попри обмежену боєздатність засуджених, російське міноборони хоче скористатися тактикою “людської хвилі”, подібно до дій приватної військової компанії “Вагнер”, повідомляє американський Інститут вивчення війни (ISW).

Засновник ПВК “Вагнер” Євген Пригожин почав публічно нападати на російських воєначальників на початку жовтня. Втручання міноборони Росії в його схему вербування, можливо, викликало деякі з цих невдоволень з боку звичайних російських військових та російської військової бюрократії.

Багато хто в Москві почав побоюватися Пригожина і великої організованої злочинної групи найманців і вбивць, зазначають експерти.

Generated by Feedzy