Міноборони визнало себе потерпілою стороною у справі Гринкевичів

Головна Сторінка » Міноборони визнало себе потерпілою стороною у справі Гринкевичів

У справі Гринкевичів Міністерство оборони визнало себе потерпілою стороною.

Про це на брифінгу повідомив глава Держбюро розслідувань Олексій Сухачов, передає Gazeta.ua.

Його спитали, чи вже є підозри колишнім чиновникам Міноборони, які причетні до закупівель.

“У цьому провадженні вже повідомлено про підозру, тобто існує вже стадія притягнення до кримінальної відповідальності, п’ятьом особам, які були дотичні до укладання контрактів, це бізнесмени. Зараз слідство ще не завершене, слідство на початковій стадії, тому ми будемо вивчати весь ланцюг. Ми вже розуміємо за наслідками експертиз, за наслідками вивчень документації, яка була вилучена в Міністерстві оборони”, – сказав він.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Суд заарештував фігурантів у справі Гринкевичів

Сухачов наголосив, що є повна комунікація та співпраця з Міністерством оборони і безпосередньо з міністом Рустемом Умєровим.

“І Міністерство оборони вже визнало себе потерпілою стороною у цьому провадженні. Тому щодо притягнення конкретних чиновників – це питання ще в роботі у слідства і у прокурорів, і ми, як тільки буде в нас певний результат, одразу будемо виходити з комунікацією до суспільства і повідомляти про наші здобутки в цьому провадженні”, – повідомив начальник ДБР.

29 грудня Державне бюро розслідувань повідомило про затримання бізнесмена Ігоря Гринкевича. За словами правоохоронців, той пропонував співробітнику бюро $500 тис. хабаря. Хабар нібито мав посприяти поверненню майна, вилученого у підконтрольних бізнесмену компаній в ході розслідування раніше відкритого провадження.

30 грудня Печерський районний суд міста Києва обрав Гринкевичу запобіжний захід у вигляді тримання під вартою із можливістю 429 млн 440 тис. грн застави.

ДБР повідомило, що майно родини і компаній львівського бізнесмена арештували.

17 січня Ігорю Гринкевичу повідомили про нову підозру. Злочинна організація завдала державному бюджету збитків на майже мільярд гривень .

Міністерство оборони розірвало всі договори з компаніями, пов’язаними з Гринкевичем.

18 січня ДБР оголосило в розшук Романа Гринкевича – сина затриманого львівського бізнесмена. 22 січня його затримали.