fbpx

“Мінус” танки та САУ окупантів: влада повідомила переможні новини з Луганщини

Головна Сторінка » “Мінус” танки та САУ окупантів: влада повідомила переможні новини з Луганщини

У вівторок, 21 лютого, на Луганщині окупанти не дорахувалися двох танків та стільки ж артустановок.

Українські захисники відпрацювали по ворожих цілях на Лиманському напрямку. Про це повідомила обласна військова адміністрація в Telegram.

“Техніку противник втрачає там практично щодоби. За учора знищено два танки Т-72 та Т-80. Також дві самохідні артилерійські установки Мста-С. А перед цим росіяни втратили танк Т-90 найновішої модифікації”, зазначили в ОВА.

За її даними, на окупованих територіях Луганщини максимально спростять та прискорять примусові мобілізаційні заходи.

Місцеві окупаційні “адміністрації” вже отримали відповідний наказ від командувача військ південного військового округу РФ.

Зокрема, місцевим колаборантам необхідно поставити на облік усіх чоловіків, провести їхній медогляд, забезпечити документами.

“Наказано зробити все за спрощеною процедурою, скоротити термін відбору кандидатів до двох діб з моменту мобілізації до відправки до військової частини”, додали в повідомленні.

Але багато хто з чоловіків про це навіть не дізнається. У західній частині окупованого регіону вже кілька діб немає мобільного покриття, кажуть в ОВА.

“Зв’язок з’являється на шляху від Сіверськодонецька до Новоайдара. З міст та сіл навколо Сіверськодонецька подзвонити наразі неможливо”, додали там.

Доповнюється…

Generated by Feedzy