“Міс Всесвіт Україна” знову візьме участь у конкурсі краси: подробиці

Головна Сторінка » “Міс Всесвіт Україна” знову візьме участь у конкурсі краси: подробиці

“Міс Всесвіт Україна” Ангеліна Усанова знову змагатиметься за титул. Жінка візьме участь у конкурсі краси Miss Eco International-2024 в Єгипті, який спрямований на популяризацію збереження планети.

Фінал конкурсу відбудеться 28 квітня в Каїрі, повідомили на офіційній сторінці “Міс Всесвіт Україна”.

“Тримайте за Україну кулачки! Нам є що сказати світові!”, – заявили організатори.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Українка вибула з “Міс світу”. Не потрапила в топ-12: подробиці

Ангеліна Усанова – музикант, співачка, авторка пісень, вчитель йоги та медитації. Звуковий цілитель. Пройшла кілька ступенів навчання в ашрамах Шиваванди йоги в Австрії та Індії. Вивчала нутриціологію в Institute for Integrative nutrition (США).

Жінка активно волонтерить. Вона збирає кошти на допомогу сімʼям біженців з Маріуполя, Каховки. Крім цього робила власні живі концерти в Європі. Усанова знає сім мов, враховуючи французьку, німецьку, японську.

Раніше Усанова провела благодійний захід на підтримку дітей у прифронтових зонах. Для виходу модель обрала розкішний образ. Вона одягла червону сукню з розрізом до стегна. Образ доповнила зібраним у високий пучок волоссям і яскравим макіяжем. На івенті також з’явилися переможниці конкурсу “Міс Всесвіт” з Великої Британії, Швейцарії, Франції, Данії, Латвії та Німеччини.