Мішина в дуже відвертому образі заговорила про стосунки

Головна Сторінка » Мішина в дуже відвертому образі заговорила про стосунки

Українська акторка Ксенія Мішина знялась у сексуальній фотосесії.

У своєму Instagram вона опублікувала відео, на якому позувала в обтислій сукні чорного кольору з глибокими вирізами на талії, грудях і стегнах.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Показували тату на оголеному тілі та знімались в мереживі. Що публікували українки цього “хтивогопонеділка”

“Мені тут іноді пишуть: “Якщо ти така красива та успішна, то чому одна?” Вважаю, що це одна з найдурніших ілюзій, нав’язаних суспільству. Вже достатньо примітивно вважати, що жінка прагне краси та особистої вишуканості для того, щоб її вибрали. І іноді в голові не вкладається, що щодня проживаючи насичено і усвідомлено життя, заробляючи гроші, збагачуючи та розвиваючи себе, я повинна перекладати на когось відповідальність за свій сімейний стан”, – написала Ксенія.

Додала, що жінка – самостійна одиниця.

“Вона сама вибирає з ким і коли будувати стосунки. Які? Вона також визначає. Це може бути просто секс, це може бути глибше. І подібні умови самовизначення не роблять її неповноцінною, самотньою чи нещасною. А якщо ви чогось не бачите, це не означає, що цього нема”, – підсумувала акторка.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Kseniia Mishyna 🇺🇦 (@misha.k.ua)

Раніше Мішина неочікувано опублікувала фото з лікарні. Повідомила, що їй зробили першу в житті операцію. Спочатку вона показала, як їй ставили крапельницю, а потім вийшла на зв’язок після того, як почала відходити від наркозу.