fbpx

Місько Барбара місяць не дожив до ювілею

Головна Сторінка » Місько Барбара місяць не дожив до ювілею

У Харкові не стало музиканта й актора Міська БАРБАРИ. 10 жовтня недобре почувався. Лікарі “швидкої” нічого не діагностували. Наступного ранку серце музиканта зупинилося. 14 листопада він мав би святкувати 50-річчя.

 За п’ять днів до смерті ми з Міськом переписувалися в інтернеті, розповідає друг, співак Віктор Морозов, 71 рік. Він прислав послухати нову версію “Панни Інни” зі свого майбутнього альбому. Тішився, що звучання мені сподобалося. А потім запросив до Львова в листопаді. Написав: “Три дні свят з нагоди 50‑ки”. Коли я відповів, що навряд чи зможу приїхати, то відписав: “Доведеться продовжити “народниє гулянія” до твого приїзду”.

Місько Барбара був родом зі Львова. 1989-го з друзями створив гурт “Мертвий півень”. Виконував пісні на слова українських поетів. Рік жив у Сполучених Штатах Америки. 1998-го переїхав до Харкова. Став лідером місцевого театру “Арабески”. Музиканта вважають одним із засновників українського року.

 Місько був легендою. Багато творчих особистостей орієнтувалися на нього. Це була людина з великим серцем, чуйна, шляхетна, каже музикант Василь Рябко.

 Пісні “Мертвого півня” формували нас українцями, говорить письменниця Олена Рибка. Виступи Міська в театрі “Арабески” це завжди були яскраві й несподівані трактування. Інтелектуальні спалахи, які змушували думати.

У Міська Барбари залишилася дружина, режисерка Світлана Олешко.