fbpx

Мокра Дорофєєва сексуально повигиналася в новому кліпі: відео

Головна Сторінка » Мокра Дорофєєва сексуально повигиналася в новому кліпі: відео

Українська співачка 32-річна Надя Дорофєєва випустила новий кліп.

Відео вийшло на пісню “Вотсап”, яка вже стала дуже популярною в TikTok. Писати текст і музику зірці допомагали її коханий Міша Кацурін і продюсер Ваня Клименко.

“Я голос на тому кінці слухавки, відповіді якого ти так чекаєш. Я відчуваю, як тобі важко зараз, скільки розпачу та суму всередині. Не тримай це в собі. Дай вихід емоціям. Кричи, плач, танцюй, співай, твори роби те, що любиш, переживай так, як можеш. Стане легше дихати. І знай, що я поруч. Обіймаю”, підписала ролик артистка.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Вова мене вб’є” Кацуріна показала спілкування Дантеса з її 6-річною донькою

Попри важкий посил пісні, Дорофєєва постала у новому кліпі в сексуальному образі й мокрою.

Розлучення співачки Наді Дорофєєвої з шоуменом Володимиром Дантесом стало сенсаційною новиною. Згодом Дорофєєва зізналася, що вона і київський ресторатор Міша Кацурін закохалися одне в одного, тому вирішили розлучитися з партнерами. Тепер Надя і Міша розвивають щасливі стосунки. А колишня Кацуріна Даша зустрічається з Дантесом.

Дорофєєва та її новий бойфренд, ресторатор та музикант Міша Кацурін показали, як разом проводять час на вихідних. Закохані вирішили провести час у творчій атмосфері та разом створити витвір мистецтва. У Instagtram Дорофєєва поділилася кадрами, на яких вони із Кацуріним намалювали спільну картину.

Generated by Feedzy