fbpx

Монтаж кондиціонера: які нюанси врахувати, аби не викинути гроші на вітер

Головна Сторінка » Монтаж кондиціонера: які нюанси врахувати, аби не викинути гроші на вітер

У будинках та офісах сучасних українців уже давно невід’ємною річчю став кондиціонер. Люди, які бодай раз відчули його користь, навряд зможуть згодом обходитися без. Кондиціонер допомагає завжди зберігати комфортну температуру в приміщенні, не дивлячись, холодна пора за вікном чи спека. Проте, аби отримати бажаний ефект, просто придбати прилад замало, навіть, якщо він буде дорогим та надсучасним. Найважливішим є правильний монтаж кондиціонера.

Саме від цього залежить, чи довго прослужить пристрій та чи якісно виконуватиме свою функцію. Аби не викинути гроші на вітер, а насолоджуватися користю кондиціонера пропонуємо розглянути головні нюанси його установки.

Вибір

Перш за все варто обрати правильний кондиціонер, який ідеально підійде для вашого приміщення. Зокрема потрібно ретельно зіставити площу кімнати та потужність пристрою. Часто помилково встановлюють потужний кондиціонер в невеликому приміщенні з надією, що він охолоджуватиме чи нагріватиме всю квартиру. Повітря циркулюватиме лише в одній кімнаті. Краще придбати дешевші кондиціонери, але окремо для кожної.

Місце монтажу внутрішнього блоку

Цей пункт є одним із найважливіших, адже від місця розміщення пристрою залежить ефективність його роботи та комфорт у використанні. Інколи Замовники просять встановити кондиціонер навпроти ліжка, дивану або робочого столу. Це невдале рішення. Так потік повітря постійно буде направлений на людей. Є великий ризик застудитися. Краще вішати пристрій над ліжком або так, щоб повітря не дуло в бік постійного перебування людей. Тоді не буде занадто холодно або спекотно, повітря циркулюватиме по кімнаті рівномірно.

При цьому важливо, щоб кондиціонер висів мінімум 10 см від стелі, щоб не перекривавались вентиляційні отвори, а доступ до його фільтрів був завжди відкритим, адже їх потрібно регулярно чистити від бруду. На пристрій не повинні потрапляти прямі сонячні промені та волога.

Місце монтажу зовнішнього блоку

Зовнішній блок кондиціонера монтують зовні до стіни будинку так, щоб теплообмінник блоку провітрювався з усіх боків і бажано не потрапляв під дощ, сніг чи град. Він має розміщуватися не менше ніж за 3 метри і не більше ніж за 25 м від внутрішнього блоку і бути міцно прикріпленим, оскільки менш захищений від зовнішніх впливів.

Дотримуючись цих правил, теоретично, встановити кондиціонер можна навіть і власноруч, але без допомоги професіоналів це буде досить складно та займе багато часу. До того ж потрібно мати купу дорогих професійних інструментів, які малоймовірно є у кожного вдома.

Тож краще звернутися до фахівців. Вони швидко прорахують усі нюанси монтажу, допоможуть обрати необхідний кондиціонер та місце для нього.

Ідеально впораються з такою роботою працівники компанії “Кондиціонери України”, адже виконують свої обов’язки якісно та професійно. Вони на ринку уже понад 13 років. За цей час здобули тисячі задоволених Клієнтів. Працюють по всій Україні та беруться за замовлення будь-якої складності. Серед послуг, що пропонують: консультація, підбір та продаж різноманітних кондиціонерів і систем вентиляції, їх монтаж, сервісне, гарантійне обслуговування, ремонт.

Дізнатися більше про компанію “Кондиціонери України” можна на сайті https://air-conditioner.ua/ або за телефонами: +38 (097) 115-20-00; +38 (099) 558-71-13; +38 (063) 862-00-24.