fbpx

Морська піхота й берегова артилерія здатні протистояти ворогові – командувач

Головна Сторінка » Морська піхота й берегова артилерія здатні протистояти ворогові – командувач

Військово-морські сили України здатні протистояти ворогу.

Про це перший заступник командувача ВМС України Андрій Тарасов сказав Sky News.

Він указав на високий рівень підготовки російського морського десанту. Військово-морський флот і берегова охорона РФ здійснюють ворожі дії в Азовському морі. Агресори перекривають ділянки моря для українського судноплавства нібито для навчань. Росія часом використовує глушники, щоб порушити навігацію українських кораблів.

“Російські сили можуть організувати висадку морського десанту. Рівень їхньої підготовки досить високий. Вони постійно відпрацьовують подібні дії на полігонах, зокрема в Криму. Якщо такі сили зберуться, ми маємо попередити їхню висадку. З огляду на їхнє існування – загроза реальна”, – сказав Тарасов.

Він зазначив, що влада України спрямувала всі сили на відновлення військово-морського флоту. Він занепав після захоплення Криму 2014-го.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: США радять своїм громадян не їздити в Україну через загрозу російського вторгнення

“З 2014 року ми зосередилися на відновленні морської піхоти й берегової артилерії. Ми відновили їхній потенціал. Зараз сили, які маємо на узбережжі, здатні протистояти будь-якому десанту противника”, – запевнив командувач.

Президент Росії Володимир Путін намагається залякати Захід, Україну та Євросоюз, щоб пішли на поступки. Про це заявив директор Центру Євразії Atlantic Council, і посол США в Україні в 2003-2006 роках Джон Гербст під час онлайн-дискусії “Київського безпекового форуму”.