“Москалям пі***ц” – Віталій Козловський пройшов посвяту в артилеристи (відео)

Головна Сторінка » “Москалям пі***ц” – Віталій Козловський пройшов посвяту в артилеристи (відео)

Співак Віталій Козловський, який вже декілька місяців захищає Україну від російських окупантів, поділився новим відео з фронту.

У своєму Instagram опублікував ролик, на якому проходить посвяту після першого пострілу. Артист вистрілив з артилерії, після чого побратими дали йому понюхати гільзу й помастили порохом обличчя. Крім цього вдарили гільзою по сідницях Козловського.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Співак Козловський показав, як їздить на танку відео

Прихильники Віталія оцінили гумор військових. Під відео артисту побажали перемоги й якнайшвидше повернутися додому.

“Якщо не помиляюся, то тоді була знищена російська Рапіра”, “Посвятили в артилеристи. Храни вас Боже”, “Справжній чоловік. Повага”, “Все, москалям пі***ц… З таким козаками ми точно переможемо”, писали в коментарях.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Віталій Козловський (@vkozlovsky_music)

Нагадаємо, 13 червня Козловський повідомив, що йому вручили повістку з призовом на службу до армії. Артистові вручили мобілізаційне розпорядження з направленням до військової частини. Така форма повістки видається військовозобов’язаним, які пройшли медичну комісію та визнані придатними до служби. Артист показався у військовій формі та зі зброєю в руках.

22 червня співак офіційно став військовим. Він вступив до бригади “Рубіж” Гвардії наступу. Артист показав свій військовий квиток та жетон.