fbpx

“Можемо і забезпечимо успіх України” – Зеленський звернувся до Верховної Ради

Головна Сторінка » “Можемо і забезпечимо успіх України” – Зеленський звернувся до Верховної Ради

Президент Володимир Зеленський виступив з трибуни Верховної Ради України.

Згадав про кадрові рішення, про що повідомив у своєму Telegram-каналі.

“Ми здійснюємо кадрові та інституційні кроки на різних рівнях у сфері оборони та безпеки, які здатні посилити позиції України. Щодо кожного такого кроку кадрового чи інституційного відбувається необхідне інформування. На тому рівні, на якому ухвалюються рішення”, сказав президент.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Зеленський показав охоплену війною Україну і закликав до єдності: пронизливі кадри

Також подякував усім, хто підтримує нашу державу.

“Дякую всім, хто підтримує державу. Дякую всім, хто допомагає берегти нашу єдність, яка є фундаментом оборони. Дякую всім, хто утримується від поширення будь-яких чуток або інших псевдо-інформацій, що можуть послабити зосередженість наших людей у роботі на перемогу України. Тільки допомагаючи нашій державі, тільки не даючи ворогу гратися з емоціями наших людей і тільки роблячи все, щоб у наших воїнів було більше зброї, можемо забезпечити успіх України. І забезпечимо”, запевнив Зеленський.

Прикордонні та прифронтові області отримають нових очільників. Ними призначать людей з військовим досвідом, сказав президент Володимир Зеленський у відеозверненні.

Також посилюватимуть наші управлінські позиції. У низці регіонів – прикордонних особливо та прифронтових – призначаємо керівників із воєнним досвідом. Тих, хто може проявити себе найбільш ефективно в захисті від наявних зараз загроз.

Президент буде інформувати суспільство про кожне своє рішення щодо нових призначень.

Generated by Feedzy