fbpx

МВС терміново набирає добровольців: що сталося

Головна Сторінка » МВС терміново набирає добровольців: що сталося

Міністерство внутрішніх справ України оголосило про формування кількох додаткових бригад Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби.

Мешканців Київської області закликають долучитися до них, повідомили в Київській обласній військовій адміністрації.

“Вони мають зміцнити наші сили під час майбутнього наступу”, зазначили в КОВА.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Путін може знову атакувати Київ наземними військами Кличко

Добровольці можуть самостійно обрати бригаду, до лав якої хочуть долучитися. Серед них “Азов”, “Спартан”, “Рубіж”, “Червона калина”, “Сталевий кордон”, “Кара-Даг”, “Лють” та “Буревій”.

Основа нових бригад офіцери та солдати, які мають чималий бойовий досвід. Поповнення нових бригад відбуватиметься винятково з добровольців.

Україна посилила охорону та оборону державних об’єктів критичної інфраструктури у Північній операційній зоні. Про це у своїй заяві щодо протидії проникненню диверсійно-розвідувальних груп противника на об’єкти критичної інфраструктури наголосив командувач Об’єднаних Сил ЗС України генерал-лейтенант Сергій Наєв.

За його словами, для відбиття можливого проникнення на територію України озброєних військових груп ворога, на основних маршрутах облаштовані вогневі опорні пункти. Організовано також взаємодія з підрозділами всіх Сил оборони щодо порядку оповіщення у разі виявлення диверсійно-розвідувальних груп противника.

Generated by Feedzy