fbpx

“Ми повернемо український прапор” ‒ Зеленський зробив заяву у День спротиву окупації Криму

Головна Сторінка » “Ми повернемо український прапор” ‒ Зеленський зробив заяву у День спротиву окупації Криму

У День спротиву окупації Криму та міста Севастополя президент Володимир Зеленський зробив заяву.

Він наголосив, Україна обов’язково звільнить Крим від російських загарбників. Про це йдеться у дописі президента в Telegram.

“Дев’ять років тому російська агресія почалася з Криму. Повернувши Крим, ми відновимо мир. Це наша земля. Наші люди. Наша історія. Ми повернемо український прапор у кожен куточок України”, ‒ зазначив президент.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Коли Україна розпочне новий контрнаступ ‒ у ГУР розповіли

26 лютого 2014 року на заклик Меджлісу кримськотатарського народу до Верховної ради Автономної Республіки Крим вийшли тисячі протестувальників. Це були кримські татари, українці та представники інших народів. Вони намагалися чинити спротив російській окупації та заявили на увесь світ про непорушність територіальної цілісності України.

Але вже наступного ранку до урядових будівель АРК увійшли регулярні війська РФ.

26 лютого 2020 року президент України Володимир Зеленський підписав указ “Про День спротиву окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополя”.

Партизани встановили український прапор в окупованому Севастополі. Національний стяг з’явився над арками на Графській пристані 24 лютого, в річницю повномасштабного вторгнення Росії.

Збройні сили України можуть звільнити анексований Крим швидше, ніж Донбас. Деокупувати півострів оперативно-тактично можна достатньо швидко при виконанні певних умов. Про це заявив радник голови Офісу президента Михайло Подоляк.

Generated by Feedzy