fbpx

Ми стали міцнішими за бетон і сталь: Залужний записав звернення до українців

Головна Сторінка » Ми стали міцнішими за бетон і сталь: Залужний записав звернення до українців

Основа української стійкості ‒ люди, які взяли до рук зброю, щоб захистити свою землю.

Це ‒ “звичайні люди. Звичайні Герої. Серед нас. З нами в строю”. На цьому у зверненні з нагоди річниці початку повномасштабної війни Росії проти України наголосив Головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Рік великої війни: українські воєначальники, які добряче “насипали” росіянам під час контрнаступів

“Це люди, які взяли до рук зброю, щоб захистити своїх рідних, свої оселі і свою державу від ворожої неспровокованої та невиправданої агресії. Це люди, які зараз, у цю хвилину, бʼють окупанта, тримають позиції, мерзнуть в холодній, але рідній землі, рятують життя побратимам, допомагають війську всім, чим тільки можна допомогти”, ‒ йдеться у зверненні.

За словами генерала, за девʼять років війни Україна стала міцнішою за бетон і сталь.

“Памʼятаємо приклади незламності оборонців ДАПу й Азовсталі. Дякую вам, українці! Усім, хто служить у лавах Збройних Сил та інших складових сил оборони України, ‒ повага і глибока вдячність. Усім, хто допомагає, підтримує, вірить ‒ доземний уклін. Усім полеглим за свободу ‒ Вічна Памʼять і шана”, ‒ наголосив Залужний.

Президент Володимир Зеленський вранці 24 лютого звернувся до України та світу. Звернення присвятив річниці повномасштабного російського вторгнення. Він нагадав, як Україна билась і “вигризала” кожну добу, вистояла другий, тертій та всі подальші дні. Президент висловив впевненість у перемозі України.

Generated by Feedzy