fbpx

Ми захищатимемо місцеве самоврядування, захищатимемо представника нашої команди Атрошенка – для мене це справа честі, – Кличко

Головна Сторінка » Ми захищатимемо місцеве самоврядування, захищатимемо представника нашої команди Атрошенка – для мене це справа честі, – Кличко

Кличко захищатиме Владислава Атрошенка і всіх мерів України від політичних переслідувань Банкової, адже це справа честі для нього. Про це лідер “УДАРу”, мер Києва заявив під час пресконференції в “Інтерфаксі” щодо масових обшуків у Чернігові.

“Торік відбувалися обшуки в місті Києві. Нічого не знайшли й зараз прийшли до мера Чернігова, представника команди партії “УДАР” Владислава Атрошенка. Причини політичного тиску прості: довіра людей і політична самостійність. І в Києві, і в Чернігові мета обшуків однакова: мери мають піти на договорняки замість того, щоб представляти інтереси виборців. Я хочу заявити, що ми захищатимемо представника нашої команди Владислава Атрошенка, й захищатимемо мерів. Це принципова позиція і справа моєї честі, насправді”, – наголосив Кличко.

Він зазначив, що замовники обшуків дестабілізують ситуацію у прикордонному регіоні під час ескалації напруги з Росією і шкодять безпеці країни.

“Обшуки відбуваються в той час, коли скупчення російських військових на кордоні. Не забуваймо, що Чернігівщина розташована на кордоні. І в цей час там відбувається “маски-шоу”. Це або непрофесіоналізм, або диверсія. Ні перше, ні друге користі Україні не несуть. Мери замість того, щоб тримати стабільну ситуацію і займатися підготовкою тероборони, опалювальним сезоном, вирішують одну проблему – політичного тиску. Замовники мають розуміти – що слабшими вони роблять мерів, то слабшою вони роблять Україну”, – сказав лідер “УДАРу”.

Кличко підкреслив, що в центральної та місцевої влади спільні вороги й закликав припинити політичні переслідування мерів.

“Якщо колір партійних прапорів мерів не збігається з кольором прапору Банкової – це не причина для обшуків, а демократія. І потрібно боротися не проти мерів, а за демократію. Бо в нас спільні вороги: бідність, захмарні ціни, опалювальний сезон, корупція, Росія”, – підсумував Кличко.