Мистецтвознавець заявив, що виявив невідомий ескіз Мікеланджело

Головна Сторінка » Мистецтвознавець заявив, що виявив невідомий ескіз Мікеланджело

Мистецтвознавець Пол Джоаннідес заявив, що виявив невідомий малюнок Мікеланджело червоною крейдою.

Він може бути ескізом частини фрески Сікстинської капели, пише The Art Newspaper.

Джоаннідес пов’язує малюнок оголеного чоловіка, якщо дивитися ззаду, з однією з фігур у боротьбі зі зміями на частині стелі “Поклоніння нахабному змію”. Інші експерти в цій галузі все ще чекають, щоб побачити малюнок на власні очі, перш ніж давати оцінку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Археологи знайшли давні портрети правителів

“Для художника такої величі, як Мікеланджело, будь-яке нове відкриття має певний рівень хвилювання. Але це малюнок Мікеланджело одного з найбільших шедеврів західного мистецтва”, сказав він.

Малюнок з’явився після того, як його власник, анонімний європейський колекціонер, надіслав Джоаннідесу фотографію через посередника. Роботу придбали 2014 року. Її попередньо приписували послідовнику Мікеланджело Россо Фйорентіно. На творі викарбувані колекційні позначки JCR, що стосуються знавця і художника XIX століття Джона Чарльза Робінсона.

Група археологів з Національного інституту антропології та історії Мексики знайшли барельєф з ацтецьким символом війни. На таку знахідку вони натрапили біля підніжжя Темпл Майор – головного храму ацтецького міста Теночтітлан. Він розташований у столиці Мексики.