На Черкащині під час пожежі згоріли четверо дітей, ще одну госпіталізували з опіками

Home Новини звідусіль На Черкащині під час пожежі згоріли четверо дітей, ще одну госпіталізували з опіками

У Черкаській області внаслідок пожежі в житловому будинку загинули четверо дітей, ще одну дитину госпіталізували з опіками.

Про це повідомляє ДСНС.

“Рятувальники Черкащини отримали повідомлення про пожежу в житловому будинку в Уманському районі. Стурбована мати повідомила, що вогонь охопив усе помешкання, де перебували діти”, – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що пожежники оперативно прибули на місце та локалізували вогонь на площі близько 56 кв. м.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У декількох районах столиці впали уламки дронів: виникли пожежі, серед постраждалих є діти

“Попри миттєву реакцію, вогнеборці виявили рештки трьох дітей та один фрагмент тіла ймовірно 4-ї дитини. Ймовірно це діти 2018, 2020, 2022, 2025 року народження”, – повідомили у ДСНС.

Ще одна дитина, 2017 року народження, доставлена до лікарні з опіками рук І ступеню та ознаками отруєння продуктами горіння.

Наразі рятувальники з’ясовують причини виникнення пожежі. Подія класифікується як надзвичайна ситуація місцевого рівня.

В Україні 4 червня вшановують пам’ять дітей, які загинули внаслідок збройної агресії Росії проти України.

Щорічно саме 4 червня відзначається Міжнародний день дітей – безневинних жертв агресії, заснований Генеральною асамблеєю Організації Об’єднаних Націй 9 серпня 1982 року.

За час повномасштабного вторгнення Росія вбила в Україні 631 дитину. Ще понад 1975 були скалічені, зникли безвісти – 2244.