На Черкащині трьом адміністраторам каналів про роздачу повісток оголосили про підозру

Головна Сторінка » На Черкащині трьом адміністраторам каналів про роздачу повісток оголосили про підозру

Три чоловіки на Черкащині адміністрували Telegram-канали, де розміщувалась інформація про місця видачі повісток.

Їм повідомлено про підозру у перешкоджанні законній діяльності Збройних Сил України в особливий період, повідомляє сайт Офісу Генерального прокурора України.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У ЗСУ сказали, яких професій зараз бракує в армії

Всього Черкаська обласна прокуратура припинила діяльність семи Telegram-каналів, які допомагали громадянам призовного віку уникати мобілізації.

“Вони розміщували інформацію про актуальні місця роздачі військовозобов’язаним повісток з метою ухилення від мобілізації в умовах воєнного стану. Для збору відомостей про “локації” адміністратори ТГ-каналів використовували власну мережу інформаторів серед місцевого населення. Також підозрювані намагалися встановлювати та видаляти з каналів учасників, які мають відношення до ТЦК та СП і можуть зашкодити інформуванню”, – йдеться в повідомленні.

Якщо військовозобов’язаний переїхав у нове місце проживання, він має тиждень, щоб стати на облік до місцевого територіального центру комплектування.

Деякі громадяни в такий спосіб свідомо ухиляються від свого конституційного обов’язку, заявив начальник служби зв’язків із громадськістю командування Сухопутних військ ЗСУ Володимир Фітьо.

У випадку, якщо він цього не зробив – усі оповіщення для нього будуть здійснюватися за попередньою адресою реєстрації, де той стоїть на військовому обліку, пояснив він.